Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców

CZWARTY NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW - źródło: Galeria ASP

CZWARTY NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW – źródło: Galeria ASP

Biorę udział w ekspozycji Czwartego Niezależnego Salonu Łódzkich Młodych Twórców z 4 pracami rysunkowymi z cyklu Dwa światy, powstającego od 2013 roku do chwili obecnej.

wernisaż wystawy – PIĄTEK, 4 sierpnia 2017 r., godz. 18.00, Galeria ASP, Łódź, ul. Piotrkowska 68, 4-26 sierpnia 2017 r.

 

 

 

 

 

 

INFO od: Galeria ASP ( link )

Wystawa pod patronatem Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej
i Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego Profesor Jolanty Rudzkiej – Habisiak

Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców prezentujemy już po raz drugi, dzięki przychylności władz Akademii Sztuk Pięknych, w Galerii ASP mieszczącej się przy ul. Piotrkowskiej, głównym trakcie naszego miasta. Drugą odsłonę organizujemy we współpracy z Muzeum Miasta Łodzi. Na wystawach, w sierpniu (w galerii ASP) i późną jesienią (18 października-31 grudnia), pokażemy łącznie ponad 200 prac z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki, fotografii, rzeźby, asamblażu i sztuki video.

 

INFO od: plasterlodzki.pl (link)

Stowarzyszenie ELart powołane w celu promowania twórczości łódzkiego środowiska plastyków młodego pokolenia wraz z Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego zapraszają na wernisaż wystawy Czwartego Niezależnego Salonu Łódzkich Młodych Twórców do Galerii ASP przy ul. Piotrkowskiej 68, w dniu 4 sierpnia o godz.18:00.

Ideą Salonu jest  prezentowanie sztuki zarówno dowolnej tematyczna, jak i w zakresie stosowanej techniki, dlatego obrazy prezentują nurty realistyczny, surrealistyczny, ale też abstrakcyjny, część zaś nawiązuje do tradycji łódzkiego konstruktywizmu. Ze względu na dużą ilość zgłoszonych prac, te które zobaczymy na Salonie zostały wybrane przez jury złożone z przedstawiciela uczelni, Stowarzyszenia i łódzkich kolekcjonerów. Salon jest objęty patronatami prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej i rektor ASP Jolanty Rudzkiej-Habisiak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *