Zmiany na drzeworyt.com

Zmiany na drzeworyt.com z dnia 25.02.2015

Zmiany na drzeworyt.com z dnia 25.02.2015

Na mojej stronie z pracami, www.drzeworyt.com, pojawiły się nowe rozwiązania, ułatwiające przeglądanie, udostępnianych przeze mnie treści. Dodałem skróty wybranych postów z drzeworytnik.pl; czyli krótkie (1-2 akapity) wprowadzenia oraz małe zdjęcia, obrazujące zawartość danego tekstu. Moim założeniem jest, raz na miesiąc, dodawać tam po kilka nowych, z wybranych przeze mnie tekstów z danego miesiąca. Będą one dotyczyły moich prac; głównie graficznych bądź rysunkowych.

W dalszej perspektywie pojawi się, jeszcze kolejna podstrona, zawierające wybrane blogowe posty, w tym wypadku jednak chodzić będzie o mój nowy projekt, skupiający się na polskiej grafice artystystycznej, z zakresu druku wypukłego, www.drzeworyt.pl

Na drzeworyt.com dodałem także osobną podstronę dla aktualności. Do tej pory były one pokazywane w małej ramce na marginesie strony; teraz na marginesie będą widoczne tylko ostatnie wydarzenia, natomiast dalsza historia będzie dostępna choćby pod zakładką aktualności, bądź po kliknięciu na przycisk więcej.

Wszystkie te zmiany nastąpiły w celu poprawy czytelności i funkcjonalności strony oraz dla większej integracji z blogiem drzeworytnik.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *